MWI0805LD2R2MST-TIA-HF
MFR.Part #
MWI0805LD2R2MST-TIA-HF
JLCPCB Part #
C48946405
Description
100MHz 12 180mΩ 2.2uH 750mA 900mA Wire-wound chip inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS