MWI0603UC3N9JST-HF
MFR.Part #
MWI0603UC3N9JST-HF
JLCPCB Part #
C48946279
Description
22@250MHz 3.9nH 6.9GHz 700mA 80mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS