MWI0603UC39NJST-HF
Extended
Manufacturer
MYX
MFR.Part #
MWI0603UC39NJST-HF
JLCPCB Part #
C48946308
Package
0603
Description
2.2GHz 250mΩ 39nH 40@250MHz 600mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS