MWBA1210D161PT-N-HF
MFR.Part #
MWBA1210D161PT-N-HF
JLCPCB Part #
C49241501
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 150mΩ 160Ω@100MHz 2 480mA 50V SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS