MCNR6020AF-1R0N
Extended
Manufacturer
MYX
MFR.Part #
MCNR6020AF-1R0N
JLCPCB Part #
C49449359
Package
SMD,6x6mm
Description
1uH 21mΩ 3.5A 4.15A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS