SUS01N-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SUS01N-15
JLCPCB Part #
C6303576
Package
DIP,22.6x9.9mm
Description
1 15V 1W 1kV 21.6V~26.4V 67mA 83% DIP,22.6x9.9mm Power Module/Power Supply ROHS