SPB03A-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SPB03A-15
JLCPCB Part #
C5756386
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 15V 1kV 200mA 3W 80% 9V~18V SIP,21.8x9.2mm Power Module/Power Supply ROHS