SMA01N-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SMA01N-15
JLCPCB Part #
C7316549
Package
DIP,12.7x10.2mm
Description
1 1.5kV 15V 1W 21.6V~26.4V 67mA 77% DIP,12.7x10.2mm Power Module/Power Supply ROHS