SMA01N-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SMA01N-12
JLCPCB Part #
C5919707
Package
DIP,12.7x10.2mm
Description
1 1.5kV 12V 1W 21.6V~26.4V 78% 84mA DIP,12.7x10.2mm Power Module/Power Supply ROHS