SMA01L-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SMA01L-15
JLCPCB Part #
C7083014
Package
DIP,12.7x10.2mm
Description
1 1.5kV 15V 1W 4.5V~5.5V 67mA 79% DIP,12.7x10.2mm Power Module/Power Supply ROHS