SKM10A-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SKM10A-12
JLCPCB Part #
C5900201
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 12V 833mA 89% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS