SKA20B-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SKA20B-12
JLCPCB Part #
C5918461
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 1.666A 12V 18V~36V 20W 88.5% DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS