SKA15C-05
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SKA15C-05
JLCPCB Part #
C7011214
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 15W 1kV 36V~72V 3A 5V 80% DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS