NSD10-12S9
MFR.Part #
NSD10-12S9
JLCPCB Part #
C7250122
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.1A 10W 1kV 78% 9.8V~36V 9V DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS