MDS20A-15
MFR.Part #
MDS20A-15
JLCPCB Part #
C5795684
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.333A 15V 20W 4kV 88% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS