DKM30F-15N
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DKM30F-15N
JLCPCB Part #
C6183636
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
15V 1A 2 88% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS