DKM10A-05
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DKM10A-05
JLCPCB Part #
C6225333
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 10W 1A 2 5V 85% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS