DKE15A-24
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DKE15A-24
JLCPCB Part #
C5711634
Package
DIP,50.8x50.8mm
Description
15W 1kV 2 24V 313mA 82% 9V~18V DIP,50.8x50.8mm Power Module/Power Supply ROHS