DKE15A-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DKE15A-12
JLCPCB Part #
C6183632
Package
DIP,50.8x50.8mm
Description
12V 15W 1kV 2 625mA 82% 9V~18V DIP,50.8x50.8mm Power Module/Power Supply ROHS