DETN01M-15
MFR.Part #
DETN01M-15
JLCPCB Part #
C5712159
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
10.8V~13.2V 15V 1W 2 34mA 3kV 83% SMD-10P,15.2x10.7mm Power Module/Power Supply ROHS