SMFJ40CA
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMFJ40CA
JLCPCB Part #
C2830146
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W@10/1000us 3.1A 40V 49.1V 64.5V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS