SMFJ30CA
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMFJ30CA
JLCPCB Part #
C2830139
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W@10/1000us 30V 36.8V 4.1A 48.4V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS