SMF15CT1G
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMF15CT1G
JLCPCB Part #
C2836405
Package
SOT-363
Description
-60℃~+150℃ 150W 15V 15pF 19V 1uA 29V 5 5A ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOT-363 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS