SMBJ51CA
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMBJ51CA
JLCPCB Part #
C5331129
Package
SMB
Description
1 1uA 51V 56.7V 600W 7.29A 82.4V TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS