SMBJ26CA
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMBJ26CA
JLCPCB Part #
C5331111
Package
DO-214AA(SMB)
Description
14.26A@10/1000us 1uA 26V 31.9V 400W@10/1000us 42.1V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS