SMAZ5V1-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMAZ5V1-MS
JLCPCB Part #
C22459340
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1W 2.5uA@1V 4.84V~5.4V 5.1V 500Ω 5Ω SMA Zener Diodes ROHS