SMAJ13CA
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMAJ13CA
JLCPCB Part #
C5174655
Package
SMA
Description
13V 15.9V 18.61A@10/1000us 1uA 21.5V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS