SMAJ12A-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMAJ12A-MS
JLCPCB Part #
C19272798
Package
SMA(DO-214AC)
Description
12V 14.7V 19.9V 1uA 20.11A@10/1000us 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS