PESD12VS1UB-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
PESD12VS1UB-MS
JLCPCB Part #
C2830159
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 12V 13.3V 150W@8/20us 1uA 25V 6A@8/20us 70pF ESD SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS