BZX584C4V7
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZX584C4V7
JLCPCB Part #
C5277968
Package
SOD-523
Description
1 Independent 150mW 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 80Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS