BZT52C9V1S
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZT52C9V1S
JLCPCB Part #
C2902897
Package
SOD-323
Description
1 Independent 15Ω 200mW 500nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS