BT137S-600E(MS)
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BT137S-600E(MS)
JLCPCB Part #
C22365386
Package
TO-252
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 1.6V 25mA 500mW 600V 65A 8A TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS