MCF5249LCAG120
Extended
Manufacturer
MOTOROLA
MFR.Part #
MCF5249LCAG120
JLCPCB Part #
C3216028
Package
LQFP-144(20x20)
Description
-40℃~+85℃ 120MHz 12bit 32 Bit 34 3V~3.6V 96KB External Freescale Series ROMless LQFP-144(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS