MOT28N50HF
MFR.Part #
MOT28N50HF
JLCPCB Part #
C22365362
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 102nC@10V 200mΩ@10V 28A 4.085nF 474pF 479W 4V 500V 60pF TO-220F MOSFETs ROHS