MOT12N65T
MFR.Part #
MOT12N65T
JLCPCB Part #
C42368031
Package
TOLL-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 158pF 15pF 2.1nF 208W 45nC@10V 4V 620mΩ@10V 650V TOLL-8 MOSFETs ROHS