MOT100N02D
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
MOT100N02D
JLCPCB Part #
C5143195
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1V 100A 2.8mΩ@4.5V 20V 3.2nF 445pF 48nC@4.5V 88W TO-252 MOSFETs ROHS