MBR60100A
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
MBR60100A
JLCPCB Part #
C5143120
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 500A 50uA@100V 60A 830mV@30A TO-220 Schottky Diodes ROHS