MBR30150N
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
MBR30150N
JLCPCB Part #
C5143109
Package
TO-247
Description
150V 30A 50uA@150V 880mV@15A TO-247 Schottky Diodes ROHS