MBR30150F
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
MBR30150F
JLCPCB Part #
C5143111
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 150V 300A 30A 50uA@150V 880mV@15A TO-220F Schottky Diodes ROHS