BZX84C2V7
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
BZX84C2V7
JLCPCB Part #
C6771847
Package
SOT-23
Description
1 Independent 2.57V~2.9V 2.7V 20uA@1V 225mW 600Ω ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS