BZT52C10S
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
BZT52C10S
JLCPCB Part #
C6771787
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@8V 10V 142.5Ω 200mW 9.5V~10.5V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS