MM3Z5V1W
Extended
- Manufacturer
- Shandong Jingdao Microelectronics
- MFR.Part #
- MM3Z5V1W
- JLCPCB Part #
- C2763563
- Package
- SOD-323W
- Description
- -55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 2uA@1.5V 300mW 4.8V~5.4V 5.1V SOD-323W Zener Diodes ROHS