LW05202-50
Extended
Manufacturer
MINTRON
MFR.Part #
LW05202-50
JLCPCB Part #
C375926
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 2mm 50P 50V Bottom Contact Phosphor bronze Slide Lock Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS