MCD-S-112-A-12(0.12W)
Extended
Manufacturer
MEISHUO
MFR.Part #
MCD-S-112-A-12(0.12W)
JLCPCB Part #
C5175656
Package
SIP,5x20mm
Description
120mW 12V 250V@AC 5A SIP,5x20mm Power Relays ROHS