MQG04HF5N6JT7
MFR.Part #
MQG04HF5N6JT7
JLCPCB Part #
C48392772
Description
120mΩ 17 250MHz 5.6nH 620mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS