MQG04HF3N6CT7
MFR.Part #
MQG04HF3N6CT7
JLCPCB Part #
C48392770
Description
16 250MHz 3.6nH 63mΩ 790mA Wire-wound chip inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS