RT100KP70CA
MFR.Part #
RT100KP70CA
JLCPCB Part #
C20472021
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 138V 70V 725A 78.2V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS