RT100KP45CA
MFR.Part #
RT100KP45CA
JLCPCB Part #
C20469596
Description
-55℃~+175℃ 1.13kA 100kW 250uA 45V 50.3V 88.5V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS