RT100KP42CA
MFR.Part #
RT100KP42CA
JLCPCB Part #
C20470998
Description
-55℃~+175℃ 1.19kA 100kW 1mA 42V 46.9V 83.5V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS