RT100KP400CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
RT100KP400CA
JLCPCB Part #
C20469242
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 127A 400V 444V 787V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS